bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2016-06-13T08:11:34Z
June 18, 2016
The Arena at TD Place | Ottawa, Ontario, Canada

MAIN CARD

Rory MacDonald vs. Stephen Thompson
Donald Cerrone vs. Patrick Cote
Steve Bosse vs. Sean O’Connell
Olivier Aubin-Mercier vs. Thibault Gouti
Joanne Calderwood vs. Valerie Letourneau

UNDERCARD

Jason Saggo vs. Leandro Silva
Misha Cirkunov vs. Ion Cutelaba
Krzysztof Jotko vs. Tamdan McCrory
Joe Soto vs. Chris Beal

FIGHT PASS

Sam Alvey vs. Elias Theodorou
Randa Markos vs. Jocelyn Lybarger
Jonathan Meunier vs. Colby Covington
Ali Bagautinov vs. Geane Herrera

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Sponsor
Seded
2016-06-13T08:50:05Z
Dosta dobar event. Main event se bojim prognozirati, mislim da je preblizu borba. Veliki sam fan Roryja, ali Thompson je budući prvak.

Cerrone će imati pune ruke posla s Coteom. Cote je dosta jak, dobro boksa, bit će fizički superiorniji... rekao bih Cerrone by decision, ali jako je blizu borba, posebno ako uzmemo u obzir da je ultra slow starter.

Bosse vs. O'Connel će biti slugfest pa ko koga pogodi prvi. Bosse by KO.

OAM bi trebao barem decision uzeti. Ghouti me nikad nije pretjerano impresionirao i zaradio sam finu lovu na njegovom porazu od Packalena. Mislim da ću igrati opet protiv njega. Jedva čekam i Saggo-a vidjeti opet, bit će zanimljivo ako odu dolje on i Silva. Saggo by decision, bolji cardio. Tu je još i Barncat, Cirkunov koji isto ima solidnog protivnika, bit će dobar event.
"It's not checkmate. The king has one more move."
Đolo
2016-06-13T09:38:42Z
Meni je event solidan nikaj posebno,mada ima par solidnih borbi al main event je vrh.

Bas malo proucavam taj mec i nekako mi je tesko zamislit Thompsona da moze izdrzat 5 rundi sa Rory-em,dosta Thompsonovuh kvaliteta mi se cini da nece doc do izrazaja.Tu su negdje po visini a Rory ima cak duzi reach,fizicki je jaci,hrvacki i u parteru sigurno ima makar blaguz prednost,dovljnu da moze dominirat borbu,a u stojci ima iskustva jako puno sa jako opasnim udaracima i mada je Thompson definitivno tehnicki najodlikovaniji udarac s kojim se rory bori,Lawler i ekipa su puno opasniji jel s jednim udarcem ubijaju i tesko mi je zamislit da ce Thompson s jednim udarcem borbu rjesit,a opet Rory ima vise oruzja u mecu i diktirat ce tempo vise.

Također sviđa mi se da se Rory nije borio skroo godinu dana jel mu je trebo oporavak nakon brutalnog meca sa Lawlerom.Tehnicki ovo je vrh veltera nijedan ni drugi nisu neki steroidini sileđije nego tehnicki borci sa razlicitim stilovima i ovo je po meni jako dobar matchup.

Rory 3 runda GNP.
gosuasus
2016-06-13T10:05:41Z
poraženi iz main eventa je sposoban dobit cijelu diviziju, a onda se zapitaš što je tek pobjednik u stanju napraviti, ovo mi je ko title fight u welteru, još kvalitetnije
DugoVecCitam
2016-06-13T10:35:21Z
Treba ovo Rory u parter seliti. Sto je sigurno-sigurno je.
DRAGI PRIJATELJI...
Borisstandup
2016-06-13T10:43:10Z
MacDonald je sigurno svestraniji borac ali Thompson je valjda najprecizniji udarac u Ufc.Definitivno ce morati napraviti presing odpocetka ako ga misli dobiti i ne ostavljat mu distancu otvorenu.Normalno ukoliko moze borbu preselit u parter to svakako iskoristiti.
Bit ce zanimljivo vidjet kakav se vraca nakon onakve epske borbe sa Lawlerom i to protiv borca koji prolazi kroz najbolje dane u karijeri.
Kristijan
2016-06-13T15:33:09Z
Posto je ovo u Kanadi to znaci odma plus svim njihovim borcima, jer su dokazani lopovi kad dodje do odluke kao Brazilci ili Englezi.

Saggo ocekujem da dodje kao underdog, domaci borac, jedva cekam

Letourneau, domaci borac, samo da ne dodje kao veliki favorit, ova kategorija ce joj vise odgovarati nego strawweight.

McCrory se pokazao i vise nego pristojno protiv Sammana, dok je Jotko mislim najgori borac u UFCu sa 4-1 rekordom, pretpostavljam da ce McCrory biti poveci favorit, cekamo, mozda nesto inside distance.

Theodorou, ako ne bude preveliki favorit, domaci borac.

MacDonald mi se svidja na 2.02, plus domaci borac, samo da nije tog prebijanja protiv Lawlera, moze lako doci neprepoznatljiv, ali pametno je uzeo godinu dana odmora, a cini mi se da se Thompsonu daje previse respekta nakon onoga sa Hendricksom, dilema.

A Cirkunov mislim da je overated i da gubi od prvog ok borca koga ne moze rusiti, dosta ide na misice, nekako mi je poor man's Ryan Bader
DjomlaKS
2016-06-13T16:04:45Z
Originally Posted by: Đolo 

Meni je event solidan nikaj posebno,mada ima par solidnih borbi al main event je vrh.

Bas malo proucavam taj mec i nekako mi je tesko zamislit Thompsona da moze izdrzat 5 rundi sa Rory-em,dosta Thompsonovuh kvaliteta mi se cini da nece doc do izrazaja.Tu su negdje po visini a Rory ima cak duzi reach,fizicki je jaci,hrvacki i u parteru sigurno ima makar blaguz prednost,dovljnu da moze dominirat borbu,a u stojci ima iskustva jako puno sa jako opasnim udaracima i mada je Thompson definitivno tehnicki najodlikovaniji udarac s kojim se rory bori,Lawler i ekipa su puno opasniji jel s jednim udarcem ubijaju i tesko mi je zamislit da ce Thompson s jednim udarcem borbu rjesit,a opet Rory ima vise oruzja u mecu i diktirat ce tempo vise.

Također sviđa mi se da se Rory nije borio skroo godinu dana jel mu je trebo oporavak nakon brutalnog meca sa Lawlerom.Tehnicki ovo je vrh veltera nijedan ni drugi nisu neki steroidini sileđije nego tehnicki borci sa razlicitim stilovima i ovo je po meni jako dobar matchup.

Rory 3 runda GNP.

Ne trčati pred rudo Djolo.
Ako je jedan pionir UFC-a pao na klokanovom mesu, a drugi na caju od kamilice, i to oba na zalasku karijere, zasto bi onda bilo čudno da ova dva brutalno isklesana Terminatora otresu na testu!?

Meni meč vrhunski, najiščekivaniji trenutno u welteru i dajem prednost Roryu.
Svestranij je dosta a fizikajlijama mu moze solidno parirat na nogama. Bar dok ga ne preseli u parter.

Najviše me zanima kako ce karate boy reagirati na rušenja i koliko on uopće trenira TDD i opcenito hrvanje. Ja bih rekao da jako puno pažnje posvećuje tome i ako ga Rory ne bude mogao rušit onda cemo vrlo vjerovatno gledat budućeg UFC prvaka, Karate kida!
DugoVecCitam
2016-06-13T16:07:01Z
Steta sto ce jedan od velikih talenata morati izgubiti. Pricam o Cirkunov-Cutelaba. Tipujem da ce ga Cirkunov dobiti. Puno teze protivnike imao i pobjedivao.
DRAGI PRIJATELJI...
Seded
2016-06-13T16:21:50Z
Originally Posted by: Kristijan 

A Cirkunov mislim da je overated i da gubi od prvog ok borca koga ne moze rusiti, dosta ide na misice, nekako mi je poor man's Ryan Bader

Slažem se. Djeluje kao ok lik i veliki radnik, ali nije me nešto impresionirao u borbama. Mislim da je ovo jako blizu borba.

Ja mislim da ću ja neku siću staviti i na Cotea, ne bih se čudio da Kauboj izgubi decision.

DugoVecCitam
2016-06-13T16:24:35Z
Moram priznati da nisam znao da Thompson ima TDD 80%.
DRAGI PRIJATELJI...
Seded
2016-06-13T21:16:19Z
Garcia was expected to face Colby Covington on June 18, 2016 at UFC Fight Night 89. However, Garcia was pulled from the fight on June 10 for undisclosed reasons and replaced by promotional newcomer Jonathan Meunier.

Da nije USADA posjetila Garciu :)20
dr jupidu
2016-06-13T21:21:14Z
Originally Posted by: Seded 

Garcia was expected to face Colby Covington on June 18, 2016 at UFC Fight Night 89. However, Garcia was pulled from the fight on June 10 for undisclosed reasons and replaced by promotional newcomer Jonathan Meunier.

Da nije USADA posjetila Garciu :)20

samo da mi gabicu ne diraju..ona je tak mila draga i jaka prirodno

Lights Out
2016-06-14T01:21:08Z
Ja mislim da ima Rory ipak tu mnogo bolje šanse nego što večina ljudi očekuje. Rory je iskusan borac, to što ima 26 godina nema veze, on je već 10 godina u MMA i prošao je kroz mnogo toga. Nakon meča sa Lawlerjem niko više ne može podcjeniti njegovo srce i želju po pobedi. Wonderboy je stariji ali striktno u MMA ima puno manje izkustva.

Thompson ima dobar stand up ali MMA je MMA, možda će na kraju večina borbe biti na parteru a ne bi se čudio ako Rory skuži karate stil Thompsona i nadmudri ga sa više efikasnim osnovnim boks/muay thai tehnikama kao što je Shogun dobio Machidu.
Borisstandup
2016-06-14T05:33:21Z
Originally Posted by: Lights Out 

Ja mislim da ima Rory ipak tu mnogo bolje šanse nego što večina ljudi očekuje. Rory je iskusan borac, to što ima 26 godina nema veze, on je već 10 godina u MMA i prošao je kroz mnogo toga. Nakon meča sa Lawlerjem niko više ne može podcjeniti njegovo srce i želju po pobedi. Wonderboy je stariji ali striktno u MMA ima puno manje izkustva.

Thompson ima dobar stand up ali MMA je MMA, možda će na kraju večina borbe biti na parteru a ne bi se čudio ako Rory skuži karate stil Thompsona i nadmudri ga sa više efikasnim osnovnim boks/muay thai tehnikama kao što je Shogun dobio Machidu.

Kako je jos davno veliki boksac James Toney rekao,da bi pobijedio protivnika moras imati bolja rijesenja!

Definitivno ih Kanadanin ima i nije upitno da je favorit ali kao sto sam vec napisao,protivnik mu prolazi kroz najbolje dane karijere a on je imao godinu dana odmora nakon onako brutalne borbe sa Lawlerom!
Ja mislim da je on bolji borac i od Lawlera pa je izgubio,realno mu je on stilski problematican i na kraju je to sigurno utjecalo na sam rezultat!

Ima definitivno dosta prednosti nad Thompsonom i ako je ostao "citav" onda bi ovo trebao dobiti ali to cemo tek znati u samoj borbi vidjeti,Thompson je kirurski precizan i ici u neko izmjenjivanje udaraca s njime moze biti fatalna greska!
Kristijan
2016-06-14T20:27:52Z

Slažem se. Djeluje kao ok lik i veliki radnik, ali nije me nešto impresionirao u borbama. Mislim da je ovo jako blizu borba.

Ja mislim da ću ja neku siću staviti i na Cotea, ne bih se čudio da Kauboj izgubi decision.

Pogledao Cutelabu, nista posebno, Cirkunov mi se cini da ce biti ogroman prema njemu, mirise mi na 2 runde ragdolanja, a onda mozda u trecoj Cutelaba bude imao sansu.

Meni je Cerrone vs. Cote taman kako treba, ne vidim nikakav value tu.

Saggo 1.51 :)14
Theodorou isto bzv 1.36 , ne isplati se
Seded
2016-06-14T21:03:25Z

Pogledao Cutelabu, nista posebno, Cirkunov mi se cini da ce biti ogroman prema njemu, mirise mi na 2 runde ragdolanja, a onda mozda u trecoj Cutelaba bude imao sansu.

ja već odigrao na Alveya. Koef. skoro 3.00, a Theodorou gas outa sredinom druge runde tak da ne znam baš oće moći izgrindati Alveyja koji je iskusnjara i može nokautirati svakoga.

Saggo premalen koef., očekivao sam 1.75-1.85 omjer ili nešto slično. OAM 1.25, smijurija.

gosuasus
2016-06-15T10:38:26Z
mogli su na colbya to malo podič, ipak je izgubio zadnju i jako nisko na barncata protiv lika čiji je ufc skor 4-1, rory mi je još najveći line alert eventa
Svensson
2016-06-16T14:04:05Z

ja već odigrao na Alveya. Koef. skoro 3.00, a Theodorou gas outa sredinom druge runde tak da ne znam baš oće moći izgrindati Alveyja koji je iskusnjara i može nokautirati svakoga.

Saggo premalen koef., očekivao sam 1.75-1.85 omjer ili nešto slično. OAM 1.25, smijurija.

tesko ce Tehodorou gasoutati, mislim da sam proslu borbu propustio pogledati jer sam bio na putu ali kondicija mu je uvijek bila jaca strana
Jarac
2016-06-16T15:02:28Z
Zadnji put je riknuo .
Users browsing this topic