bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-06-05T18:52:37Z
https://www.rtl.hr/progr...1/boks-hrgovic-vs-tovar/ 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Sponsor
bero
  • bero
2018-06-08T14:44:19Z
http://www.profightstore...esto-slomiti-/29693.aspx 
- dr jupidu
Ivan CRO Cop
2018-06-09T14:42:20Z
Kako ce wetback izlecet iz ringa i trazit azil 😁
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
bero
  • bero
2018-06-09T18:44:26Z
ulaze u ring
- dr jupidu
bruce lee
2018-06-09T19:24:46Z
Trebao bi Hrgović popravit desni kroše. Baca samo ruku, ne unosi cijelo tijelo u udarac. Ovaj je držao nisko prednju ruku i samo se čekalo kad će sjest desni.
Dobar Hrgović i ima još prostora za napredak. Fizički i po snazi je na razini Wildera i Joshue ali mora popravit obranu i još malo tehniku popravit
problem je što vi želite pobjedit, to je ta igra između vas i publike
Đolo
2018-06-09T19:37:23Z
Naslov : hrgovic razvalio tovara, malko neprikladno. Mislim ipak je hrga decko s dubrave haha
bero
  • bero
2018-06-09T20:08:59Z
Originally Posted by: Đolo 

Naslov : hrgovic razvalio tovara, malko neprikladno. Mislim ipak je hrga decko s dubrave haha

nope, iz sesveta je (brestja)
:)1

- dr jupidu
The Last Emperor
2018-06-09T20:11:31Z
Kako neki profi borac moze imati ovako losu gradu kao Tovar? Lik je mrsav i debeo u isto vrijeme, nekakve strkljave rucice i odvratna skemba dole. Nije mi jasno da netko ako imalo trenira moze onako izgledat.
xoxo
  • xoxo
  • Advanced Member
2018-06-09T20:43:37Z
iskreno.. ocekivao sam da ce ga Hrga pomesti jos žešće, malo je spor djelovao

Gledao sam maloprije Sean Turnera za kojeg se pricalo da je čudo čvrst borac kad je s Hrgom boksao, veceras je imao mec s nekim Nathan Gormanom koji je 48. na boxrec.... Gorman ga je pretukao i u 3. rundi ga KO
Pa sad koliko je Hrga ubojit neznam... mislim da mu fali jos snage u udarcu
Reaktivac
2018-06-09T22:21:17Z
Originally Posted by: The Last Emperor 

Kako neki profi borac moze imati ovako losu gradu kao Tovar? Lik je mrsav i debeo u isto vrijeme, nekakve strkljave rucice i odvratna skemba dole. Nije mi jasno da netko ako imalo trenira moze onako izgledat.

Kao da si opisao splitskog doktora... red... 🙂

Kin
  • Kin
  • Advanced Member
2018-06-10T06:07:46Z
Originally Posted by: The Last Emperor 

To ti je skinny fat look. Obično kombinacija ecto - endo. Dakle, prirodno mršav a kada se deblja onda se deblja na krivim mjestima. No, Mexikanci obično tako i izgledaju zbog:1.genetike, 2. loše prehrane.

Što se tiče performansi to ne utječe na ništa.
The Last Emperor
2018-06-10T07:10:22Z
Primjetio sam da meksikanci cesto tako izgledaju kad nepotrebno nabijaju kile (primjer Joey Beltran dok je bio u teskoj). Ali kasnije kad se spustao u prirodne kategorije izgledao je pristojno. Ovaj tovar po misicnoj masi bi u ufc-u bio maks srednja kategorija i to samo zbog visine. A Hrga je prirodni teskas, vidjelo se da je duplo snazniji od ovog lika.
karl anal
2018-06-10T10:55:11Z
Originally Posted by: bruce lee 

Trebao bi Hrgović popravit desni kroše. Baca samo ruku, ne unosi cijelo tijelo u udarac. Ovaj je držao nisko prednju ruku i samo se čekalo kad će sjest desni.
Dobar Hrgović i ima još prostora za napredak. Fizički i po snazi je na razini Wildera i Joshue ali mora popravit obranu i još malo tehniku popravit

ma daaaj, po snazi nije upola ove dvojice, da bilo kojega od njih pogopdi najboljim udarcem samo bi ga otresli sa sebe a da jedan od njih pogodi njega vratili bi ga nazad kroz vrijeme
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Borisstandup
2018-06-10T11:22:49Z
Originally Posted by: karl anal 

ma daaaj, po snazi nije upola ove dvojice, da bilo kojega od njih pogopdi najboljim udarcem samo bi ga otresli sa sebe a da jedan od njih pogodi njega vratili bi ga nazad kroz vrijeme

Fali mu snage jos i osjeti se to no za desni krose se skroz slazem kao i za defenzivno kretanje
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-06-10T18:48:18Z
Originally Posted by: Borisstandup 

Originally Posted by: karl anal 

Fali mu snage jos i osjeti se to no za desni krose se skroz slazem kao i za defenzivno kretanje

Zato mota poraditi na masi a ne skidati kile. Pa vidjeli smo šta se Željku desilo. Ispod 105kg po meni nema šta tražiti sa ovom dvojcom.
zarajan
2018-06-11T07:01:51Z
Pa Wilder ima manje kila od njega pa udara ko životinja.
Borisstandup
2018-06-11T07:16:36Z
Da nije sve u kg
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-06-11T17:22:57Z
Originally Posted by: zarajan 

Jedan je Wilder kao što je bio jedan Tyson za glavu-dvije manji od svih pa ih je rušio. Treba mu mišične mase i amen. Barem za prvih top 5 a sa ostalima možda i neće trebati iako kad dođe jedan White ili Parker biti će velikih problema.
19_Pitbull_86
2018-06-11T17:29:57Z
Originally Posted by: GSP 

Jedan je Wilder kao što je bio jedan Tyson za glavu-dvije manji od svih pa ih je rušio. Treba mu mišične mase i amen. Barem za prvih top 5 a sa ostalima možda i neće trebati iako kad dođe jedan White ili Parker biti će velikih problema.

Ne treba mu mišiće mase...
Od dodatnih kila će postat sporiji i imat lošiji kardio, a svakako mu neće pomoć kod snage udarca jer je on jednostavno prirodno nema. Par kila gore dole tu ne čini razliku.

Ono što njemu zaista treba je vrhunski trener koji će ga podignut tehnički na razinu više...

GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-06-11T19:00:38Z
Originally Posted by: 19_Pitbull_86 

Originally Posted by: GSP 

Ne treba mu mišiće mase...
Od dodatnih kila će postat sporiji i imat lošiji kardio, a svakako mu neće pomoć kod snage udarca jer je on jednostavno prirodno nema. Par kila gore dole tu ne čini razliku.

Ono što njemu zaista treba je vrhunski trener koji će ga podignut tehnički na razinu više...

Svi teškaši koji su dizali polako mišičnu masu ne da su gubili na eksplozivnosti nego su je i dobili. Naravno sa snagom udarca. Joshua je na Olimpijskim igrama puno slabije udarao. Čini mi se da je bio na 103 kg. Sjećam ce Mirka kako je od 97 na 103 kg digao i to su bili sasvim drugačiji udarci. Pa Miočić zadnji primjer kako je u par godina dobio na snazi udarca sa par kg više..Ja opet kažem sve ispod 105kg na njegovu visinu je malo. Wilder je izuzetak ali i da on nabaci nešto kila još bi jače udario.

Eklatantan primjer obrnutog postupka je Mavrović koji je sa 102 spustio na 97kg i ništa nije mogao u toj 7 rundi Lenoxu. Sam je rekao da mu je falilo kila. Da je uspio dići na 105kg vjerujem da bi LEnox to puno više osjetio i da bi možda meč krenuo drugim putem.