Poll Question : Pobjeđuje...

Total: 10

balkanbomber
2019-12-26T16:40:37Z
Originally Posted by: nofrx 

I ja sam primjetio da gledaju na druge s visoka, posebno na njemce, svedjane, fince npr.
Ali zapravo su ok.
Kad skontaju da nismo marsovci, kao ovi sa zapada, gledaju nas ravnopravno.

Da, u ovom ima istine, iako je sad upuceno kao indirektna uvreda, ali ovaj paradox postoji,
dakle dosli su u njemacku, austriju, itd zato sto njihove drzave, znaci resultat njihovog naroda,
njihovog truda, inteligencije i kapaciteta, nisu u stanju da im ponude isto kao i te nove „domovine“
ali se ipak osjecaju superiorno i gledaju na ove sa visoka 😂😂😂
On je čovjek jako dobar momak!
nofrx
2019-12-26T17:38:18Z
Originally Posted by: balkanbomber 

I ja sam primjetio da gledaju na druge s visoka, posebno na njemce, svedjane, fince npr.
Ali zapravo su ok.

Da, u ovom ima istine, iako je sad upuceno kao indirektna uvreda, ali ovaj paradox postoji,
dakle dosli su u njemacku, austriju, itd zato sto njihove drzave, znaci resultat njihovog naroda,
njihovog truda, inteligencije i kapaciteta, nisu u stanju da im ponude isto kao i te nove „domovine“

Ne znam je li se varam ali imam osjecaj da sposobne države stvaraju nesposobne ljude, i obratno.
Gradjani iz najnaprednijih drzava cesto doslovno ne znaju izracunat koliko je 300 eura okvirno u kunama.
Dok onima iz zaostalih drzava mozak radi kao kompjuter i svi imaju digitron u glavi.
Izracunaju racun u 3 valute i jos uracuna popust bez digitrona.

KW CHAMPION
Bronson0
2019-12-26T18:10:05Z

Ali zapravo su ok.

Pa ne znam bas koliko tu ima istine. Ima tu malo vise faktora od truda, inteligencije i kapaciteta
Svensson
2019-12-26T19:41:40Z

Ali zapravo su ok.

Ne znam je li se varam ali imam osjecaj da sposobne države stvaraju nesposobne ljude, i obratno.
Gradjani iz najnaprednijih drzava cesto doslovno ne znaju izracunat koliko je 300 eura okvirno u kunama.
Dok onima iz zaostalih drzava mozak radi kao kompjuter i svi imaju digitron u glavi.
Izracunaju racun u 3 valute i jos uracuna popust bez digitrona.

jer im je mentalitet da ih svako želi zajebat :)20

karl anal
2019-12-26T22:03:28Z
Obožavam turke provocirat, tj volio sam dok sam još bio gore
Kad god je bila frka, sa strane netko vikne croate, odma staje i smiruje se
Pičke, bitno da je nevinu žensku oženio, a to što mu se žena od 13e guzi u šupu je nebitno
Brate svaka turkinja može u šupku sarmu smotat, i nije zajebancija, brutalna realnost.

Šta je netko reka šćiptari, svaka cast
ja ih znam par iz grada i kako god koji novi dođe, ako treba pogurat, bez problema odma 50 000, sve za posao
a i vridni su brate mili, svi ovoga moga gaze pekare, 5 stupnjeva, kratki rukavi a njemu kapi znoja niz nos.

PS
nema do švabe, najjači narod daleko
Meni je žao bilo kako su se neki ponašali prema njima
Oni su ambiciozni i neshvaćeni i to je štata
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
karl anal
2019-12-26T22:19:27Z
Originally Posted by: Bronson0 

Ali zapravo su ok.

Pa ne znam bas koliko tu ima istine. Ima tu malo vise faktora od truda, inteligencije i kapaciteta

nofrx jei to ti za svojim accom ili su ga dao nekome, prije su ti upisi prštali od inteligencije
a vidi sad, šta se desilo pitaju se neki vjerojatno, brak se desio sto šta
nakon potpisa momentalo počinje slabljenje muškog kako organizma tako i duga
još jedna draga i dobra muška duša osuđena na torment
Zatzo je meni svaki sprovod draži od pira.
Sa sprovodum, su mu pokoj mu duši, sve muke završile, a na piru mu tek počinju

i da
Mi smo balkanci i nitko na nas ne gleda ravnopravno
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
e.peace
2019-12-27T06:06:33Z
Originally Posted by: karl anal 

Obožavam turke provocirat, tj volio sam dok sam još bio gore
Kad god je bila frka, sa strane netko vikne croate, odma staje i smiruje se
Pičke, bitno da je nevinu žensku oženio, a to što mu se žena od 13e guzi u šupu je nebitno
Brate svaka turkinja može u šupku sarmu smotat, i nije zajebancija, brutalna realnost.

Šta je netko reka šćiptari, svaka cast
ja ih znam par iz grada i kako god koji novi dođe, ako treba pogurat, bez problema odma 50 000, sve za posao
a i vridni su brate mili, svi ovoga moga gaze pekare, 5 stupnjeva, kratki rukavi a njemu kapi znoja niz nos.

PS
nema do švabe, najjači narod daleko
Meni je žao bilo kako su se neki ponašali prema njima
Oni su ambiciozni i neshvaćeni i to je štata

Tamo oko marta idem raditi u Aachen.Imal tsmo Turkinja :)1
nofrx
2019-12-27T09:00:07Z
Originally Posted by: karl anal 

nofrx jei to ti za svojim accom ili su ga dao nekome, prije su ti upisi prštali od inteligencije
a vidi sad, šta se desilo pitaju se neki vjerojatno, brak se desio sto šta
nakon potpisa momentalo počinje slabljenje muškog kako organizma tako i duga
još jedna draga i dobra muška duša osuđena na torment
Zatzo je meni svaki sprovod draži od pira.
Sa sprovodum, su mu pokoj mu duši, sve muke završile, a na piru mu tek počinju

i da
Mi smo balkanci i nitko na nas ne gleda ravnopravno

Uplovio sam u mračne vode.

A turke sam upozna priko posla.
Radim zadnje 2 godine sa 50-100 turaka pa sam steka neka iskustva, vjerovatno drugačija nego vi.

A možda su zapravo oni stekli drugačija iskustva o hrvatima jer žive u hrvatskoj, a ne u njemačkoj.

KW CHAMPION
Users browsing this topic