Poll Question : Pobjeđuje...

Total: 15

hamush
2020-12-10T05:44:23Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Originally Posted by: hamush 

cek, do jucer si branio fox da je bastion istine i pravde a sada je u istom kosu sa CNN????
Wut happened bruh?

Izgleda da je kod njih shit hit the fan,ja sam “iznenenadjen i uvredjen” 😀.....uglavnom ima dosta alternative tako da je refreshing za gledati....nego jesi vidio,eric swallwell i afera sa kineskom spijunkom 😁....nice.....

Sto se conservative / right medija tice ja volim citati National Review... Kvalitetni articles i solidno novinarstvo..

https://www.nationalreview.com/ 

A sto se fox tice, kako to mislis da je kod njih shit hit the fan? sta su preko noci postali libs ili su preko noci presli na "deep state" stranu? ili jednostavno mislis da su samo okrenili ledja trampu koji je jadan sam protiv svih u svojoj borbi protiv vjetrenjaca?

Edit- procitao sam o Swallowell... izgleda da ga je poon tang sjebala malkice. :)1
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-12-10T09:09:46Z

Originally Posted by: hamush 

cek, do jucer si branio fox da je bastion istine i pravde a sada je u istom kosu sa CNN????
Wut happened bruh?

Izgleda da je kod njih shit hit the fan,ja sam “iznenenadjen i uvredjen” 😀.....uglavnom ima dosta alternative tako da je refreshing za gledati....nego jesi vidio,eric swallwell i afera sa kineskom spijunkom 😁....nice.....

A šta sam ti ja reko, da će mu okrenut leđa u roku sekunde ako popuši izbore.
Kao što su ga napadali kad je 2015. objevio kandidaturu, sve dok nisu vidjeli da je favorit.

FOX = Gordan Jandroković.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Zatoichi
2020-12-10T13:28:20Z
Ma nije fox problem,fox ima samo par hosts koji su hard core trumpers,ovo resto su ili dems ili rhinos..
Navodno i vlasnik foxa nevoli trumpa....no opet to nije problem....kompletna blokada informacije,sto sam mislio da nije moguce u ovoj zemlji i jedan veliki problem,ljudi koji gledaju i vjeruju cnn i cbs,nbc,nemaju pojma da su ostale drzave tuzile swing states,da se ide na supreme sud...ako stvarno ista bude od toga(mada ja nevjerujem ali jebeni trump je i prije uspjevao izbeci svaku blokadu sto su bacali pred njega tako da je sve moguce)i rezultati se preokrenu u korist trumpa,bice ovdje rat,ima sve da gori,mrtvih na gomile.....btw ebo jedan link koji malo bolje objasnjava cenzuru i sta se trenutno desava,pa kome se da nek izvoli

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
DjomlaKS
bero
  • bero
2020-12-14T07:55:20Z
sjećam se kako se uvijek komentiralo da su američki izbori gentlemanski, u smislu da se odmah isti dan znao rezultat, odmah su si čestitali i sve, a kod nas se otezalo.

otkad je Trumpa, obrnuta je situacija :)18
čovjek je balkanizirao sustav. :)18
- dr jupidu
bero
  • bero
2020-12-14T13:13:43Z
https://www.index.hr/vij...ca-i-antife/2238620.aspx 

vidim Proud Boysi i Antife se opet družili za vikend :)18
- dr jupidu
fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-12-14T16:38:12Z
Originally Posted by: bero 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kaos-u-washingtonu-pogledajte-snimke-krvavog-sukoba-izmedju-trumpovaca-i-antife/2238620.aspx

vidim Proud Boysi i Antife se opet družili za vikend :)18

Da, baš kao što je Djomla napisao 2 posta iznad tvog.

Čitaš ti forum Bero? :)2

DjomlaKS
2020-12-14T19:20:21Z

sjećam se kako se uvijek komentiralo da su američki izbori gentlemanski, u smislu da se odmah isti dan znao rezultat, odmah su si čestitali i sve, a kod nas se otezalo.

Ne znam koliko je ovo točno, jer mi na Balkanu ne pamtimo ovakve stvari :D
Aj ovo sa srbima i crnogorcima oko SPC-e, al to je nesto drugo. Sto se izbora tiče, ja osobno ne znam da je bilo tučnjava.
bero
  • bero
2020-12-14T20:08:58Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Ne znam koliko je ovo točno, jer mi na Balkanu ne pamtimo ovakve stvari :D
Aj ovo sa srbima i crnogorcima oko SPC-e, al to je nesto drugo. Sto se izbora tiče, ja osobno ne znam da je bilo tučnjava.

Ne govorim o tucnjavama, vec o trakavici s priznanjem rezultata

- dr jupidu
Zatoichi
2021-01-06T21:25:51Z
Vashington gori,jebate zivot,ovi redneci u jednom danu urade ono sto je blm i antifi trebalo citavu godinu 😁😁
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
ksian
2021-01-06T23:58:47Z

Vashington gori,jebate zivot,ovi redneci u jednom danu urade ono sto je blm i antifi trebalo citavu godinu 😁😁

Kako nisi sa njima?v:)1 Imaš nekog posla ili ti se ne da ić sve do Washingtona?

Zatoichi
2021-01-07T01:02:19Z
Originally Posted by: ksian 

Bi ja da sam malo manji,tu oko 1.60cm.....ovak koliki sam uhapsili bi cim izadjem iz autobusa u vashingtonu 😁.......ma ne,ovo nisu trumpovi sto su uletjeli u capitol hill,ovo mi vise lici na ludake iz pride boys,vidio sam jednog golog ,izgleda ko indijanac a kra njega jedan sa kaubojskim sesirom,cisti clusterfuck.....ima slika gdje frajer sjedi na stolici gdje inace speaker of the house sjedi,zovu to terorizmom,kad je nbc reporter pravio reportazu u portlandu,gori zgrada iza njega a on spika kao “it is peaceful night here in portland”.....uglavnom,nije nista gorillo danas u capitol hillu,par prozora razbijeno,nevidim licno kao da je “napad na ameriku” posto je capitol hill mjesto najvece korupcije i na to nemislim na demokrate nego i republikance...da li im je ovo trebalo,ne,bila je greska i na zalost nije se moglo zaustaviti,no moram isto reci da cenzura sad trenutno na nivou kine,google koci search ako pokusas naci informaciju o election fraud,ako koristis alternativni search engine otvori se milion stranica sa linkovima,na youtube imozes na svom channelu da kazes fuck ali ako kazes “fraud” moras bleep out da ti nebi skinuli video, mediji ignorijaju sve dokaze o fraudu,video napise na kojima je apsolutno ocigledno da se Isti baloti stavljaju U mashinu po 4-5 puta,negovori se o 5-6 balota neko o desetak tisuca,baloti se bacaju u shred mashine,u skladistu baloti se vade iz koverte i slazu na hrpu umjesto da se vade na otvorenom,kraj masjina i posmatracha.......sto je ocigledno da fbi nece trenutno nista da uradi,department of justice nece nista da uradi,svi su se usutili i cekaju da bajden udje u office pa ce odnda da pokrenu itragu posto je cilj skloniti orange man iz office,kad on ode bice bisnis as usual,senatori ce pokrenuti istrage,subpoena glupe crnce koje je kamera uhvatila pa ce ih na sud gdje ce da pokupe par godina zatvora nesvatajuci da su obicni shkart za osobe koji su ih nagovorili...crnkinja je prije dvije godine dobila 5 godina zatvora zato sto je fake 5(da,samo 5)balota u senate race u floridi........US supreme court me shokirao,uvjek su mi izgledali ko oni zajebani carobnjaci iz hari potera,saznam na kraju da je chief justice roberts pussy i da je korupt u smislu da nema muda da uradi nesto je pravedno nego se saginje pod malo jacim pritiskom...nemam nekog straha da ce mene direktno nesto pogoditi,supreme court je done zakone vec odavno koji su u koristi mog hobija sa oruzjem,sto mi je najvaznije,prezivio sam 8 godina obame i bajdena i koliko vidim bajden postavlja istu ekipu koja je bila i pod obamom,znaci vracamo se na “sleep mode” tako da nemam nikakav stres..populacija sto je dobila poslove za vrijeme trumpa ce izgubiti te poslove,zena mi ima drzavni posao pa mi rece kako do ljeta ocekuju layoffs,ona se neboji za svoj no ovi sto su dobili posao zadnjih godinu dana dobijaju otkaz 100 posto......vracamo se unazad ovaj put dosta stvari sto je bilo sakriveno je sad na otvorenom,sto se tice big tec,cenzure,medija pa cak i fox news koji je bio gledan od konzervativaca kao zadnji bastion......uglavnom lijepo je znati ko ti laze a ko govori istunu(koliko toliko),ja licno sam malo frustriran zbog te neke nepravde,ne zato sto je trump izgubio(frajer je milijarder,jebense njemu)nego zato sto agencije kojima je posao da ganjaju pravdu nerade nista nego sjede na standby,to mi isto smeta kad mi zena prica kako kod nje na poslu se ovi na vrhu igraju sa ljudskim zivotima,ako se neko pobuni zbog necega,gube poslove,kvalifikovani ljudi sa advokatskom diplomom ne dobijaju poslove nego su ti visoko placeni poslovi dati prijateljima od gospode sa vrha,prijateljima koji nemaju ni koledz a dobijaju poslove gdje moras biti advokat......jebiga
The Last Emperor
2021-01-07T07:23:27Z

Bi ja da sam malo manji,tu oko 1.60cm.....ovak koliki sam uhapsili bi cim izadjem iz autobusa u vashingtonu 😁.......ma ne,ovo nisu trumpovi sto su uletjeli u capitol hill,ovo mi vise lici na ludake iz pride boys,vidio sam jednog golog ,izgleda ko indijanac a kra njega jedan sa kaubojskim sesirom,cisti clusterfuck.....ima slika gdje frajer sjedi na stolici gdje inace speaker of the house sjedi,zovu to terorizmom,kad je nbc reporter pravio reportazu u portlandu,gori zgrada iza njega a on spika kao “it is peaceful night here in portland”.....uglavnom,nije nista gorillo danas u capitol hillu,par prozora razbijeno,nevidim licno kao da je “napad na ameriku” posto je capitol hill mjesto najvece korupcije i na to nemislim na demokrate nego i republikance...da li im je ovo trebalo,ne,bila je greska i na zalost nije se moglo zaustaviti,no moram isto reci da cenzura sad trenutno na nivou kine,google koci search ako pokusas naci informaciju o election fraud,ako koristis alternativni search engine otvori se milion stranica sa linkovima,na youtube imozes na svom channelu da kazes fuck ali ako kazes “fraud” moras bleep out da ti nebi skinuli video, mediji ignorijaju sve dokaze o fraudu,video napise na kojima je apsolutno ocigledno da se Isti baloti stavljaju U mashinu po 4-5 puta,negovori se o 5-6 balota neko o desetak tisuca,baloti se bacaju u shred mashine,u skladistu baloti se vade iz koverte i slazu na hrpu umjesto da se vade na otvorenom,kraj masjina i posmatracha.......sto je ocigledno da fbi nece trenutno nista da uradi,department of justice nece nista da uradi,svi su se usutili i cekaju da bajden udje u office pa ce odnda da pokrenu itragu posto je cilj skloniti orange man iz office,kad on ode bice bisnis as usual,senatori ce pokrenuti istrage,subpoena glupe crnce koje je kamera uhvatila pa ce ih na sud gdje ce da pokupe par godina zatvora nesvatajuci da su obicni shkart za osobe koji su ih nagovorili...crnkinja je prije dvije godine dobila 5 godina zatvora zato sto je fake 5(da,samo 5)balota u senate race u floridi........US supreme court me shokirao,uvjek su mi izgledali ko oni zajebani carobnjaci iz hari potera,saznam na kraju da je chief justice roberts pussy i da je korupt u smislu da nema muda da uradi nesto je pravedno nego se saginje pod malo jacim pritiskom...nemam nekog straha da ce mene direktno nesto pogoditi,supreme court je done zakone vec odavno koji su u koristi mog hobija sa oruzjem,sto mi je najvaznije,prezivio sam 8 godina obame i bajdena i koliko vidim bajden postavlja istu ekipu koja je bila i pod obamom,znaci vracamo se na “sleep mode” tako da nemam nikakav stres..populacija sto je dobila poslove za vrijeme trumpa ce izgubiti te poslove,zena mi ima drzavni posao pa mi rece kako do ljeta ocekuju layoffs,ona se neboji za svoj no ovi sto su dobili posao zadnjih godinu dana dobijaju otkaz 100 posto......vracamo se unazad ovaj put dosta stvari sto je bilo sakriveno je sad na otvorenom,sto se tice big tec,cenzure,medija pa cak i fox news koji je bio gledan od konzervativaca kao zadnji bastion......uglavnom lijepo je znati ko ti laze a ko govori istunu(koliko toliko),ja licno sam malo frustriran zbog te neke nepravde,ne zato sto je trump izgubio(frajer je milijarder,jebense njemu)nego zato sto agencije kojima je posao da ganjaju pravdu nerade nista nego sjede na standby,to mi isto smeta kad mi zena prica kako kod nje na poslu se ovi na vrhu igraju sa ljudskim zivotima,ako se neko pobuni zbog necega,gube poslove,kvalifikovani ljudi sa advokatskom diplomom ne dobijaju poslove nego su ti visoko placeni poslovi dati prijateljima od gospode sa vrha,prijateljima koji nemaju ni koledz a dobijaju poslove gdje moras biti advokat......jebiga

Sad pitanje je koliko si tu tu stvari ufilmao, a koliko je zaista istina. Recimo to sa namjestanjem izbora meni se cini kao znanstvena fantastika, ali znajuci koliko mediji i najjace interesne skupine nisu mogle podnijeti Trumpa, ostavljam maaalu mogucnost da se zaista islo u nekakvo uplitanje, ali pitanje je kako bi to mogli provesti...

Zatoichi
2021-01-07T11:12:52Z
Pa sad,recimo u dzordziji je trump izgubio za 12000 glasova,u jednom videu supervajzer salje pol workers kuci oko 10.30 navecer,kao prestajemo za veceras,nastavljamo sutra...5 minuta kasnije svi su otisli osim odabrane ekipe koja izvlaci “kofere “koji su bili sakriveni ispod stolova i pocinju stavljati balote kroz mashine,sve tako do 1 sat noci.....svaka mashina moze da uzme odprilike 1500 balota po satu pa racunaj..baloti su inace u postanskim kutijama,u kovertama,koverte se otvaraju pred mashinom,baloti se stavljaju u mashinu.....baloti iz kofera nemaju koverte,vade se iz kofera i direktno u mashinu idu
https://m.youtube.com/watch?v=LJ0xDWhWUxk

Ovdje isti ti ljudi rade to isto po danu ,no ovdje je ocito da “nesto” rade sto nebi smjeli....pa sad kome vjerovati,mediji ili svojim ocima...uglavnom,neznam za ostale drzave al dzordziju je trump 100 posto dobio in my opinion.
https://m.youtube.com/watch?v=IucBsKRyoSQ&t=4s
Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-01-07T11:21:17Z
Nekako je bilo za ocekivati da ce i druga strana napraviti sranje zbog eto tamo nekog crnca koji nije znao na pametan nacin smiriti situaciju. Amerika nema buducnost dobro je to predvidio jedan ruski intelektualac.
Zatoichi
2021-01-07T11:47:28Z
Pa cuj,4 godine intenzivnih medijskih napada,svi smo ovdje mentalno umorni,demokrati i republikanci,samo zamisli brujanje svaki dan 24 sata,jedna strana pizdi zbog trumpa,druga strana pizdi zato sto ga napadaju i tako non stop... episu sta je covjek uradio,nije bilo rata,sjebo isis za sekundu i povukao trupe,exutive order da se trupe povuku is afganistana do januara 2021,mirovski ugovor izmedju izraela i arapskih zemalja,ak si zidov sad mozes ici u dubai da proslavis hanukah...dozvolio kopanje za naftu umjesto stalnog uvodjenja iz inostranstva,napravio deals sa koreancima i japancima ,amerika im masovno prodaje rizu,farmeri su happy,dao je mogucnosti small biznisima da uspiju sa smanjivanjem poreza,ljudi su poceli masovno zaposljavati...sad kad je korona sve to zajebala,maske i konstantno pod tim osjecajem da si kao u zatvoru i jos sa svim tim politickim udaranjem dan i noc,ljudi su dosli do te neke granice gdje malo treba da popizde......sve ovo sto se desavalo na politickoj i medijskoj razini je bilo samo da bi se jedan covjek sklonio iz offica no bice zajebano na dalje,nekima se osladilo to palenje i krsenje zgrada,rajoti protiv policije tako da ocekujem da ce nastaviti sa tim i sa bajdenom na celu tako da ocekujem dostamzgrada koje ce da izgore i vjerovatno da ce izgubiti senat u 2022 pa cemo opet na status qvo a moguce i republikanqc za predsjednika u 2024,no i tu bum videli kak ce madija i big tec reagovati....da,polako se amerika sjebaje
Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-01-07T16:19:16Z
Amerika će propast kao što će i Hrvatska i svaka zemlja koja eksperimentira i donosi nekakve nelogične zaključke. Nekako mislim da će demokrati puno češće pobjeđivati jer se bijelci sve manje razmožavaju. Konačno će zemlja pasti u ruke onih gdje je to prije 100. godina bilo nezamislivo. Koja je također kultivirana od strane Engleza i Njemaca i u manjoj mjeri ostatak Europe. Tada se neće društvo dijeliti na demokrate i republikance.
ksian
2021-01-08T09:55:08Z
Mislim da će Trump itekako zažaliti događaje od prekjučer, vjerujem da ga, uza sav cirkus koji je radio u zadnje 4 godine i pogotovo zadnjih par mjeseci, ne bi dirali, iz poštovanja prema funkciji američkog predsjednika, odnosno, onome što ta funkcija predstavlja. Ali, nakon zadnjih događaja, nema šanse da se nakon smjene u Bijeloj Kući, na Donalda Trumpa ne okomi svaka savezna služba i ustanova koja za to ima osnova.

Do siječnja 2017. Sjedinjene Države su predstavljale neprikosnovenu vodeću zemlju i vodeću silu u svijetu. Donald Trump je u protekle 4 godine poprilično rastočio ugled i uticaj države kojoj je bio na čelu, ali, huškanje gomile da ide na Capitol, sjedište zakonodavne vlasti u Americi, i spriječi verifikaciju izbora novog predsjednika je bio korak poslije kojeg teško da će biti nazad za njega , neovisno o tome što Trump, očito dobro instruiran od strane svojih advokata, niti u jednom trenutku svog govora nije izričito rekao demonstrantima da zauzmu zgradu.

Kako su stvari odmicale kontroli, Trump je počeo u izjavama lagano povlačiti ručnu, da bi već sinoć, kao zadnji podlac, izričito osudio nered i nasilje koje je sam isprovocirao, i naposljetku rekao i da će mirno predati vlast. To će se po svemu sudeći i desiti, a nakon toga će na Donalda Trumpa krenuti sve moguće institucije, naravno IRS prvi, deseci službenika će mu brojati sve do zadnjeg centa, tužitelji će tražiti svjedoke suradnike, koje, s obzirom na broj ljudi koji su u zadnje 4 godine otišli od Trumpa, vjerovatno neće biti problem naći. Zapravo, mislim da sve te savezne službe i institucije neće previše žuriti, u pitanju je ozbiljan posao, ali, mislim da će u sljedećih par godina toliko zakonski rasčerečiti Trumpa da ni on, ni niko od njegove obitelji neće dobiti šansu da priđe blizu obiljne nominacije za predsjedničke izbore.

bero
  • bero
2021-01-08T11:34:30Z
Originally Posted by: Him 

Amerika će propast kao što će i Hrvatska i svaka zemlja koja eksperimentira i donosi nekakve nelogične zaključke.

google translate je ovo ili?

- dr jupidu
Zatoichi
2021-01-08T11:49:07Z

Mislim da će Trump itekako zažaliti događaje od prekjučer, vjerujem da ga, uza sav cirkus koji je radio u zadnje 4 godine i pogotovo zadnjih par mjeseci, ne bi dirali, iz poštovanja prema funkciji američkog predsjednika, odnosno, onome što ta funkcija predstavlja. Ali, nakon zadnjih događaja, nema šanse da se nakon smjene u Bijeloj Kući, na Donalda Trumpa ne okomi svaka savezna služba i ustanova koja za to ima osnova.

Do siječnja 2017. Sjedinjene Države su predstavljale neprikosnovenu vodeću zemlju i vodeću silu u svijetu. Donald Trump je u protekle 4 godine poprilično rastočio ugled i uticaj države kojoj je bio na čelu, ali, huškanje gomile da ide na Capitol, sjedište zakonodavne vlasti u Americi, i spriječi verifikaciju izbora novog predsjednika je bio korak poslije kojeg teško da će biti nazad za njega , neovisno o tome što Trump, očito dobro instruiran od strane svojih advokata, niti u jednom trenutku svog govora nije izričito rekao demonstrantima da zauzmu zgradu.

Kako su stvari odmicale kontroli, Trump je počeo u izjavama lagano povlačiti ručnu, da bi već sinoć, kao zadnji podlac, izričito osudio nered i nasilje koje je sam isprovocirao, i naposljetku rekao i da će mirno predati vlast. To će se po svemu sudeći i desiti, a nakon toga će na Donalda Trumpa krenuti sve moguće institucije, naravno IRS prvi, deseci službenika će mu brojati sve do zadnjeg centa, tužitelji će tražiti svjedoke suradnike, koje, s obzirom na broj ljudi koji su u zadnje 4 godine otišli od Trumpa, vjerovatno neće biti problem naći. Zapravo, mislim da sve te savezne službe i institucije neće previše žuriti, u pitanju je ozbiljan posao, ali, mislim da će u sljedećih par godina toliko zakonski rasčerečiti Trumpa da ni on, ni niko od njegove obitelji neće dobiti šansu da priđe blizu obiljne nominacije za predsjedničke izbore.

Slazem se ,vec su poceli opet o “impeachment” da bi sprijecili ili smaanjili sanse da opet ise za predsjednika u 2024...no demokrati su blesavi,nesvataju da narodu je vise dosta drame,zele nazad na nesto normalno no dnc i medija neposustaje...umjesto da krenu pricati o biznisu i kako ce da urade nesto u vezi ekonomije ili korone oni ce i dalje da rade ovo sto su radili zadnje 4 a to je veliko nista,4 godine izgubljene zbog jednog covjeka a mogli su pobjediti trumpa samo da su radili svoj posao posto je trumpov najveci neprijatelj uvijek bio on sam (i njegov mobilni sa tviter app) a dosta republikanaca ga nije nikad ni voljelo....no taj strah da ce opet pobijediti ih je natjerao da izmisljaju svakojake gluposti od rusije do ukrajine i sad capitola....sto se tice protesta u vashingtonu slusao sam govor i nije bilo nista neobicno,nije nikome rekao da provale u capitol,isto tako to je bila vrlo mala ekipa koja je usla u capitol ,da su “svi”usli u capitol ne bi ga ni bilo vise sta bi rulja uradila,no to se nije desilo..vrlo mala ekipa je uletjela,ako neko pogleda videos i vidi kako ekipa izgleda svatice da tu ima dosta mentalnih slucajeva,da li je trump znao da ce budale ici provaljivati,nije,no medija je sad navalila ko shakali kad vide ranjenu zivotiju,grizu sa svih strana i pokusavaju da do kraja dotuku...interesantno je kako godinu dana portlanda i seatle,pucanje,palenje,ubistva,niko o tome ne govori,ni tad kad je bilo najzesce pa ni sad kao da 80 miliona konzervativaca nisu informisani ili da su gllupi pa neznaju sta se desava....mislim da ce demokrati izgubiti senat u 2022,kad je obama pobjedio imali su i house i senat i isto su radili kao sto rade sada pa su brzo izgubili senat i od tad ga nisu imali....ako prestanu sa sranjem,nepromjene neke stvari sto je trump uveo,ima sanse da se ekonomija poboljsa i to ce im pomoci da neizgube senat,no to nece raditi posto nisu sposobni da vide svoje greske i uvijek ponavljaju ista sranja....mislim da si u pravu,koncentrisace se na trumpa,irs,ostale agencije ce uvuci,familiju ce isto uvuci u taj cirkus i bice opet shitshow.....kao sto sam vec rekao,narod je umoran od svega,traze neko svjetlo na kraju tunela i ako demokrati se ne pokazu izgubice opet sve
Similar Topics
Users browsing this topic