Kamatar87
2020-11-29T09:25:32Z
Originally Posted by: karl anal 

Originally Posted by: Kamatar87 

Originally Posted by: j0k3r 

Originally Posted by: Kamatar87 

Mislim da bi ova dvojica lako s Hrgovicem....odnosno jedan vec je :)

Podijeljena odluka je lako?

Ajde mozda sam pretjerao sa lako ali vjerujem da bi obojica u ovom trenu dobila Hrgovica.

Cinjenica je da Hrga u zadnjih par godina nije boksao s osobom koja je mogla primit par njegovih udaraca i vratiti par svojih, i tek cekamo takvog a ja mislim da ce tada Hrga bit prizemljen kao i danas Dubois.

malo smo nerealni jelte
znam da nitko od nas ne voli hrgu ali obojicu bi u jednu noć dobio
i u prvom meču jhe jasno pokazao ko jer tata mata
jj nije napredovao niti milimetar i prvu borbu je dobio čisto na british lion i kondu
ništa drugo on nema i tverdim da ne bi prezivio 6 rundi, bilo kakav drugikomentar je čisti hejt
to što je u prvom meču bio agreyivniji znači da bi sad na spavanje
sa 20 godina nije njoš znao držat distancu sa jj a i onda je dao puno bolje udarce, duplo brzi od jj
neznam jeste svi ćoravi ili je toliki hejt
još neka mi se jedan javi za moj hejt za connora
često se slažemo kami ali ovde si fulao ceo fudbal

da citiram
"I heard Joyce started throwing his punches yesterday, hopefully they get there on time for the fight"

A ne znam, moguce da sam zaslijepljen zeljom da ga netko dobije 😇😅

Svensson
2020-11-29T10:56:34Z
Originally Posted by: pecho 

Joyce najneinventivniji boksač svih vremena, samo prednji direkt. Katastrofa.
Dubois spor isto, nažalost sada će morati biti naučen na kritiku da je odustao i da nema srca.

Jedino dobro je da su se borili jedan protiv drugog. Nisu išli na 500te boksače svijeta. Jedina svijetla točka.

Koje je ovo razdoblje mladih boksača, puno ih je što je super i nema mečeva između njih što je katastrofa.

čudo je koliko daleko čovjek može doći isključivo uz prednji direkt...čudo!

u svim kontaktnim sportovima, kao superteškaš sa takvim reachem sam boksao sa 4 udarca ; prednji i zadnji direkt, prednji kroše i zadnji aperkat

s tim da je na prednji direkt otpadalo valjda 80% udaraca:)20
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2020-11-29T11:18:29Z
Šteta za oko. Bio je u prvim runda Dubois bolji. Joyce poboljšao head movment i uspio eskivirati dosta udarca na taj način. Smatram da ih Hrga obojcu pobjeđuje. Ako dobije Huntera bilo bi ga lijepo vidjeti protiv Joea.
ivankomajstor
2020-11-29T11:52:09Z
Originally Posted by: GSP 

Šteta za oko. Bio je u prvim runda Dubois bolji. Joyce poboljšao head movment i uspio eskivirati dosta udarca na taj način. Smatram da ih Hrga obojcu pobjeđuje. Ako dobije Huntera bilo bi ga lijepo vidjeti protiv Joea.

Po meni Hrgović gubi od Huntera, a vjerovatno bi izgubio i od Joyce makar ljepše boksa za oko... Joyce je mrcina i uvijek diže ritam u kasnijim rundama, sumnjam da ga Hrgović može pratiti na 12 rundi, koliko god ovaj bio bazičan.

nofrx
2020-11-29T12:12:52Z
Mislim da Joyce Hrgovića ne bi lako pogađao direktom, a Hrgović bi njega kad tad torpedirao.

Baš gledam njihovu borbu iz wsb i Joyce se dosta pokvario od tada a Hrgović popravio.

Hunter je bolji od Joycea i Duboisa.
KW CHAMPION
ivankomajstor
2020-11-29T13:50:22Z
Originally Posted by: nofrx 

Mislim da Joyce Hrgovića ne bi lako pogađao direktom, a Hrgović bi njega kad tad torpedirao.

Baš gledam njihovu borbu iz wsb i Joyce se dosta pokvario od tada a Hrgović popravio.

Nebi ga tako pogađao, ali činjenica je da bi radio pritisak kao i u wsbu (koji je bio na 3 runde i s većim rukavicama što oboje puno više odgovara Hrgoviću) i na više rundi vjerujem da bi Hrga pod time lagano padao. S time da i Joyce ima top bradu i može podnijeti udarac tako da ne vidim da bi ga Hrga nešto torpedirao.

Od tad su realno napredovali dosta obojica, prije svega u snagi su oboje išli gore s time da neke mane su im ostale slične (Joyceu sporost, Hrgi lošija defenziva i da mu prolazi dosta udaraca što se vidilo kontra Moline pa čak i ovog Kartozije, a što protiv jačih udarača može biti kobno bez obzira što ima top bradu).

Vidjer ćemo, ako pobjedi Huntera prvi ću reći svaka čast, ali mislim da će to biti prvo neugodno iznenađenje, Hunter je odličan boksač i ja osobno ga favoriziram u odnosu na Hrgu.
nofrx
2020-11-29T14:52:46Z
Originally Posted by: ivankomajstor 

Nebi ga tako pogađao, ali činjenica je da bi radio pritisak kao i u wsbu (koji je bio na 3 runde i s većim rukavicama što oboje puno više odgovara Hrgoviću) i na više rundi vjerujem da bi Hrga pod time lagano padao. S time da i Joyce ima top bradu i može podnijeti udarac tako da ne vidim da bi ga Hrga nešto torpedirao.

Od tad su realno napredovali dosta obojica, prije svega u snagi su oboje išli gore s time da neke mane su im ostale slične (Joyceu sporost, Hrgi lošija defenziva i da mu prolazi dosta udaraca što se vidilo kontra Moline pa čak i ovog Kartozije, a što protiv jačih udarača može biti kobno bez obzira što ima top bradu).

Vidjer ćemo, ako pobjedi Huntera prvi ću reći svaka čast, ali mislim da će to biti prvo neugodno iznenađenje, Hunter je odličan boksač i ja osobno ga favoriziram u odnosu na Hrgu.

Mislim da je Hrgović dosta dobio na snazi udarca od zadnje njihove borbe.
Prije bi pogađao i pogađao i ništa.
Sad koga pogodi, ide na pod odmah.

Kako misliš da su u wsb bile veće rukavice?
Zar nisu 10oz kao i u profi boxu?

KW CHAMPION
ivankomajstor
2020-11-29T14:59:05Z

Mislim da je Hrgović dosta dobio na snazi udarca od zadnje njihove borbe.
Prije bi pogađao i pogađao i ništa.
Sad koga pogodi, ide na pod odmah.

Kako misliš da su u wsb bile veće rukavice?
Zar nisu 10oz kao i u profi boxu?

Moguće da si u pravu za rukavice, nisam siguran, brijao sam da su veće, ali možda i nisu.

Što se Hrge tiče jedno je pogađati kante, drugo Joycea. Uglavnom bio bi zanimljiv meč...
nofrx
2020-11-29T15:10:13Z
Možda se ja varam ali meni je Joyce nazadovao zadnjih godina u svemu osim u masi.
Prije je radio i desnom a sad kao da je jednoruk.

Hunter je opasan i nisam suguran kako će Hrgović proći protiv njega.

KW CHAMPION
nofrx
2020-11-29T15:14:06Z
Joyce mi nije nešto pokazao u ovoj borbi jučer.
Više me Dubois gadno razočarao nego je Joyce bio dobar.
KW CHAMPION
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-29T15:43:50Z

Sto nije u wsbu bilo na 5 rundi a ne na 3 ?
karl anal
2020-11-29T15:53:52Z
ja ne razumim neke ljude ovde, jj je jako drag lik i zato je zaslužio da se ipak biraninm riječima kažu neke stvari

Joyca je kanta

osim konde i brade ništa on nema, ama baš nula

da igra nogomet igra bi u hajduka

hrgu može pobjedit samo ako bude natjecanjeu guranju po ringu 12 rundi

lik je SLAO a sudeći po tom littleu prije dvi godine je udarao jače od DDDa

ako dođe do borbe stavljam sve na hrgu, jer neće odlučit jjova konda nego hrgini udarci u granitnu i čeličnu bradu kako veli sinoć jj

ne razumim nikoga tko se samo zanima za box da mu nije jasno dsa je filip za jja televizija u boji a ovaj je ka oni

listići sta smo u osnovnoj crtali

tužno da su ovo bila sma dva top teškaša

da nije british lion minja bi vodu babiću koji je limitiran ali nije ovakav invalid

kao lik mi se čini jako drag
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Seded
2020-11-29T16:14:07Z

ja ne razumim neke ljude ovde, jj je jako drag lik i zato je zaslužio da se ipak biraninm riječima kažu neke stvari

Joyca je kanta

osim konde i brade ništa on nema, ama baš nula

da igra nogomet igra bi u hajduka

hrgu može pobjedit samo ako bude natjecanjeu guranju po ringu 12 rundi

lik je SLAO a sudeći po tom littleu prije dvi godine je udarao jače od DDDa

ako dođe do borbe stavljam sve na hrgu, jer neće odlučit jjova konda nego hrgini udarci u granitnu i čeličnu bradu kako veli sinoć jj

ne razumim nikoga tko se samo zanima za box da mu nije jasno dsa je filip za jja televizija u boji a ovaj je ka oni

listići sta smo u osnovnoj crtali

tužno da su ovo bila sma dva top teškaša

da nije british lion minja bi vodu babiću koji je limitiran ali nije ovakav invalid

kao lik mi se čini jako drag

:)18 :)18 :)18

"It's not checkmate. The king has one more move."
fanatic
2020-11-29T19:09:07Z
gledam sinoć taj meč i mislim se kako je taj Joyce imao tako dobru amatersku karijeru

a Dubois mi se čini da ima mjesta za ogroman napredak. tek su mu 23

uvjeren sam da bi ih Hrgović obojicu prepolovio
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
Gigi2
2020-11-29T20:26:29Z
Ovog Duboisa bi dobio i Neno Nevolja i to ne kad je u bio treningu, nego sada.
Milas je doktor za njega, kamoli Hrga...
Jako loše za ekipu koja pretendira na top 3.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2020-11-29T20:41:05Z
Originally Posted by: fanatic 

gledam sinoć taj meč i mislim se kako je taj Joyce imao tako dobru amatersku karijeru

a Dubois mi se čini da ima mjesta za ogroman napredak. tek su mu 23

uvjeren sam da bi ih Hrgović obojicu prepolovio

Ma Dubois će za 2 godine biti u top 5. Mlad je još i nije mu jučer bio dan. Hrga ima sad tu snagu udarca i jedino mu fali bolja defanziva i da više radi sa prednjim direktom. Valjda će proraditi na tome. Samo jako sad on Nove godine. Milas isto ima jako puno mjesta za napredak, a nešto ima i Babić.

Ivan CRO Cop
2020-11-29T20:46:22Z

Možda se ja varam ali meni je Joyce nazadovao zadnjih godina u svemu osim u masi.

Hunter opasniji od svih
Zato je lagano i odgovorio Hrgovicu, racuna na laganu pobjedu...
Hrgovic je tu da ga sjebe ako moze
Realno nerijeseno sa Povetkinom pokazuje da je decko zvijer...

Da sam Hrga ciljao bi sve sem Huntera...
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
karl anal
2020-11-29T21:08:53Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Hunter opasniji od svih

kakvo je to razmišljanje
akoi jesi i znaš da jesi nema sta bilo koga izbjegavat
a hrgi je ja mislim na oba pitanja odgovor da

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
nofrx
2020-11-29T21:21:08Z
Originally Posted by: Gigi2 

Ovog Duboisa bi dobio i Neno Nevolja i to ne kad je u bio treningu, nego sada.
Milas je doktor za njega, kamoli Hrga...
Jako loše za ekipu koja pretendira na top 3.

Neno je ima najjači udarac u Splitu (i okolici) i kad nije bio u treningu.
KW CHAMPION
Ivan CRO Cop
2020-11-29T21:24:12Z

Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Hunter opasniji od svih

kakvo je to razmišljanje
akoi jesi i znaš da jesi nema sta bilo koga izbjegavat
a hrgi je ja mislim na oba pitanja odgovor da

Cilj je napad na titulu a ne na najjaceg izazivaca
Ako se bas mora mora, ako ne izbjegavat u sirokom luku
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
Users browsing this topic